Корзина
119 отзывов
СКИДКИ до 30 АВГУСТАКупить по скидке
Норка FUR STAR интернет-магазин норковых шуб полушубков
+380632384339
+380632384339
Корзина

Чи має право на життя норкова шуба в соціальних мережах?

Чи має право на життя норкова шуба в соціальних мережах?

Поради новачку: як купити норкову шубу в Інтернеті без ризику, що Вас можуть ошукати аферисти.

У сучасному суспільстві життя практично повністю протікає в соціальних мережах. Люди проводять в Контакті, одноклассниках більше часу, ніж де-небудь в іншому місці. Тут знаходять старих друзів, спілкуються, «зустрічають» свої другі половинки. У соціальних мережах, зокрема в Контакті, з'явилася можливість купувати ― продавати будь-який вид товару: від брелоку handmade до норкової шуби. На перший погляд все дуже просто, але потрібно враховувати всі тонкощі такого роду угоди, щоб не бути обдуреними й уникнути шахраїв, які так і норовлять скористатися Вашою довірою.
З дешевим видом товару все просто: переважно відправляється повна оплата на вказаний номер банківської картки, у відповідь Вам відправляється обраний товар. Найчастіше шахраїв такий «дешевий» вид діяльності не цікавить, хоча і тут потрібно бути дуже уважним. Цілком інша справа – купівля такого вартісного товару через контакт як норкова шуба. Тут ризик бути обдуреним зростає в рази. Тому будьте пильні. Існує свого роду інструкція з безпечної купівлі довгоочікуваної шубки з норки в соціальних мережах. Адже всі хочуть одержати сплачену норкову шубу, а не стриженого кролика (це в кращому випадку).
Отже, ви знаходите в Контакті сторінку, на якій продають норкові шуби. На що варто звернути увагу, та що необхідно знати?
1. Контактні дані особи, який або яка займається продажем норкових шуб. На сторінці повинні бути зазначені контакти продавця: діючий номер телефону та реальна фізадреса. Наприклад, ПП Іванова С. А. Україна, м. Київ, м. Театральна, вул. Пушкінська 22 та номер телефону. Бажано, щоб на сторінці, групі в контакті, було посилання на сайт, якщо такий є, де можна більш детально ознайомитись з усією інформацією для впевненості, що це реальна людина, а не фейк.
2. Максимально повинні бути перераховані всі можливі способи оплати: передоплата повна/часткова із зазначеним номером картки для оплати та реквізитами. Наприклад, оплата за доставку 100 грн на рахунок банку, номер картки особи, повне прізвище. Делівері, Інтайм та Нова Пошта – найпоширеніші служби по перевезенню вантажів по всій території України. Звичайно ж найкращим та найбезпечнішим способом доставки на сьогоднішній день є наложений платеж. Це оплата норкової шуби, за фактом її отримання у Ваші руки. Ризик мінімальний, вірніше – відсутній.
3. Наявність великої кількості відгуків на сторінці, бажано позитивних. Це можна побачити на стіні групи. Адже у нас в країні свобода слова, і всі можуть висловлювати все, що вони думають з того чи іншого приводу. Тому наявність відгуків про купівлю шикарної норкової шубки дуже важливий аспект в торгівлі в соціальних мережах.
Тепер розглянемо приклад ідеального варіанту оформлення безпечної угоди і втілення її в життя за допомогою наложеного платежу. Ви знаходите потрібну модель норкової шуби в соціальних мережах, телефонуєте продавцю, обумовлюючи всі ваші запитання стосовно фасону, моделі, розміру, виду хутра. Далі відправляєте оплату за доставку у ваше місто. Як тільки шубка з норки буде відправлена, Вам повідомлять номер декларації, за яким ви отримаєте бажану хутряну «красуню». При отриманні у вас є 30 хвилин на роздуми: Ви можете чіпати, дивитись, приміряти, загалом, остаточно визначаться з вибором. Якщо вас все влаштовує – Ви оплачуєте суму норкової шуби, обумовлену заздалегідь з продавцем і зазначену в декларації. У разі відмови – ви відправляєте шубку назад. Ризику немає. Так що навіть у соціальних мережах можливо безпечно купити норкову шубу, не давши шахраям поповнити свої і без того не маленькі кишені. Все дуже просто, якщо бути проінформованим.

Як купити норкову шубу чи полушубок з натурального хутра в Інтернеті

Другие статьи
 • Технологии пошива меховых изделий
  Технологии пошива меховых изделий
  Сегодня мы с Вами поговорим на очень интересную тему, которая на первый взгляд будет в новинку для многих из Вас, при этом, если Вы подбираете для себя шикарное норковое изделие, данная информация будет очень даже кстати. Мы рассмотрим с Вами...
  Полная версия статьи
 • Норковые полушубки когда и с чем носить
  Норковые полушубки когда и с чем носить
  О шикарной шубке из меха норки мечтает каждая современная модница. Это могут быть длинные шубки в пол, короткие автоледи или же стильные автоледи. Когда носить длинную шубку или же короткую понятно, при этом с полушубками возникает вопрос. Давайте...
  Полная версия статьи