Продавец Интернет-магазин FUR STAR развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
120 отзывов
ШОУРУМ РАБОТАЕТ ПО ЗАПИСИ +380632384339Купить по скидке
Норка FUR STAR интернет-магазин норковых шуб полушубков
+380632384339
+380632384339
Корзина

Норкова шуба дешево. Де можна придбати якісну норкову шубу за мінімальною ціною?

Норкова шуба дешево. Де можна придбати якісну норкову шубу за мінімальною ціною?

Норкові шуби, полушубки за мінімальними цінамию Розпродаж норкових виробів у Харкові. Придбати шубу з натурального хутра норки можна також Новою поштою наложеним платежем.

Сьогодні багато хто з нас, жінок, мріє мати у своєму гардеробі шикарну та якісну норкову шубу, яка б зігрівала нас взимку, дарувала тепло і радість. Щоб там не казали чоловіки, але для нас, жінок, норкова шуба  - це не лише верхній одяг. Ми обожнюємо хутро за його ніжність і тендітність. Звичайно, ми просто повинні мати у своїй шафі різне вбрання, адже щоб там не казали, та нам майже завжди "нема що вдягти...".

І якщо раніше ми не мали змоги купити норкову шубу за потрібною нам ціною та якістю, то сьогодні - ми маємо. Інтернет-магазин FUR STAR пропонує усім бажаючим широкий асортимент норкових шуб та полушубків лише з натурального хутра за мінімальними цінами. Щотижня на вітрині магазину оновлюється вибір норкових шуб та полушубків, постійно додаються нові моделі шуб. Усі ціни дійсні, для постійних клієнтів - накопичувальні знижки. У Харкові щонеділі працює шоу рум компанії, де Ви маєте змогу на власні очі побачити весь асортимент товару, приміряти, пощупати, перевірити якість норки. Також дуже просто замовити норкову шубу на примірку Новою поштою у Ваше місто наложеним платежем. Цей спосіб відправки є безпечним для покупця, тому що перед тим, як зробити покупку, Ви маєте змогу спочатку переглянути, приміряти, перевірити хутро, і лише у тому випадку, якщо Вам все сподобалось, і шуба підійшла за розміром, Ви здійснюєте покупку. Прибдати норкову шубу - не зовсім легка справа, адже шуба має бути не лише красивою та якісною, вона повинна підійти не лише за розміром, вона має прикрашати жінку, її вроду, робити ще більш привабливою та жіночною. Шуба має підійти Вам не лише за кольром норки, вона має віддіняти Ваші красиві очі, яскраве та блискуче волосся. Адже сьогодні набзвичайно великий вибір виробів з хутра, широкий асортимент різних моделей шуб та полушубків не лише з норки. Спочатку оберіть для себе те хутро, яке Вам личить: норка, соболь, лисиця, заєць, чернобурка та інші. Потім Ви маєте обрати колір та модель шуби. Хоча зазвичай так трапляється, що ми дуже часто зміємо свої бажання, і шуба це не виключення. Так, наприклад, я мріяла придбати довгу норкову шубу з капюшоном чорного кольору, а коли переміряла у магазині безліч норкових шуб і купила світлу норку по коліно з шикарним воротником та широкми рукавами, мій чоловік дуже здивувався, хоча... певно він вже звик. Роблячи висновок, маю Вам сказати, що головне у такій справі, як купівля шуби, - це кваліфіковані порядні консультанти чи продавці зі смаком, і звичайно Ваша група підтримки: чоловік, подруга, мама, ті люди, яким Ви довіряєте. Порядні консультанти, працівники не стануть Вам, скажемо так, "тулити" ту шубу, яка Вам не личить, то є сьогодні не професійно, і якщо Ви бачите таких, то краще тікати з того магазину. Тож, звертайте на це увагу. За себе чітко можу сказати, що шубою я задоволена, а як чоловік зрадів, що я від нього відчеплюся, то й досі певно радіє... Хоча, тепер якось не зручно у громадському транспорті їздити, постійно переживаю за свою шубку, щоб хтось її не зачепив раптом чи пошкодив, тож наступного року буду, так би мовити, "мріяти" про машину... Шкода, що у цьому магазині не можна машини купити за такими цінами, моєму "заюнчику" певно важкувато буде наступного року...

Другие статьи